Condair ME evaporatif nemlendirici ve soğutucu

Condair ME evaporatif nemlendirici ve soğutucu

0 out of 5

Condair ME bir hava işleme ünitesine veya hava kanalına düşük enerji tüketen nem kontrolü ve evaporatif soğutma sağlar. İnovatif ve patentli özellikleri onu dünyanın önde gelen ve tartışmasız evaporatif nemlendiricisi yapmaktadır.

  • Açıklama

Açıklama

Condair ME evaporatif nemlendirici ve soğutucu

Condair ME, bir hava işleme ünitesine veya hava kanalına düşük enerji tüketen nem kontrol ve evaporatif soğutma sağlar.

Tek bir ünite, 0.3 kW kadar az bir elektrikle çalışırken hava akımına 1.000 kg/hr nem ve 630 kW evaporatif soğutma verebilmektedir. İşletmesinin ucuz olmasının yanı sıra Condair ME aynı zamanda gelişmiş dokunmatik ekran kumanda paneli, endüstrinin önde gelen özellikleriyle basit bakımıyla çalıştırması kolaydır ve en son hijyen teknolojisini kullanır.

Bağımsız hidrolik ünite hava kanalının içine ya da dışına yerleştirilmiş evaporatif modülün tepesine su besler. Dışarıya montaj edilebilmesi hava işleme ünitesini kapamadan ve içine girmeden çoğu servis işlemlerinin yapılabilmesini sağlar.

Condair ME tek bir büyük pompa yerine beş tane düşük enerji tüketen 32 W pompaları içerir. Bu sistem çıktısına orantılı olarak enerji tüketimini sağlar ve standart olarak beş kademeli kontrol sunar.

Evaporatif nemlendiriciler AHU’da herhangi bir aerosol olmadan anında nemlendirme sağlar. Bu da; dirseklerde ıslanma riski olmadan hava kanalının kısa bölümlerine yerleştirilebilmesi demektir. Evaporasyondan sonra geri kalan mineraller düzenli olarak tahliye edildiğinden dolayı servis gereksinimleri buharlı nemlendiriciden önemli derecede daha azdır.

 

Özellikleri ve faydaları

  • Tek bir üniteden sağlanan yüksek nemlendirme ve soğutma
  • Çok düşük enerji tüketimi
  • Çok kısa hava kanalı bölümü gerektiren anında evaporasyon
  • Hava kanalı içi veya harici monte edilen hidrolik ünite
  • Standart olarak beş kademeye kadar kontrol
  • Gelişmiş dokunmatik ekran kumanda paneli
Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Destek