AERA EVO-R ROTORLU ISI EŞANJÖRLÜ KOMPAKT KLİMA SANTRALLARI

AERA EVO-R ROTORLU ISI EŞANJÖRLÜ KOMPAKT KLİMA SANTRALLARI

0 out of 5

eQ Prime, eQ ailesinin kompakt bir kasa içerisinde tasarlanmış standart üretim hava tedarik üniteleridir. eQ Prime CentriFlow 3D fanlar, PM motorlar, ReCooler HP entegre ısı pompası ve dahili kontrol sistemi gibi verimli bileşenlere sahiptir. Tüm ekipmanları paket tip bir klima sanrtalinin içerisine topladıktan sonra üzerine yüklenen sayısız özellik ile yüksek fonksiyonellik, düşük montaj, devreye alma ve çalışma maliyetleri sağlanıyor. eQ Prime 0.2 m3/s ile 6 m3/s arasında 8 farklı boyutta üretiliyor. eQ Prime filtreler, fanlar, rotor ve dahili kontrol sisteminden oluşan bir blok. Isıtma ve soğutma bataryaları opsiyonel olarak taze hava fanından sonra yerleştiriliyor. Damper ve susturucu seçenekleri de mevcut.

 

  • Açıklama

Açıklama

  • Taze hava ihtiyacı yüksek ve kalitesi düşük havanın uzaklaştırılması istenen mekanlarda, yüksek enerji verimliliğine sahip, otomasyonu üzerinde olan, sessiz ve tak-çalıştır mantığıyla kullanılan klima cihazlarıdır. Kompakt yapıları ile binaların içindeki mekanik hacimlere yerleştirilebildiği gibi, atmosfere açık ortamlarda da opsiyonel olarak kullanılabilirler. EVO-R Cihazlarının Öne Çıkan Özellikleri 800-15000 m3/h hava debisi aralığında, 9 farklı ürün çeşidi, Geliştirilmiş fan/motor dizaynı sayesinde çok yüksek aerodinamik verimlilik, % 84 termal ve nem transfer verimliliğe kadar ulaşabilen EUROVENT sertifikalı rotorlu eşanjör (EN308) , C4 korozyon direncine sahip AZ150 kaplı iç sac/toz boyalı dış sac, Özel gövde tasarımıyla yüksek ısı izolasyonu ve hava sızdırmazlığı,
    Düşük iç basınç kaybı, Cloud erişimli SENSO+ otomasyon sistemi, Bölünebilir gövde yapısı ile bina içindeki mekanik hacimlere kolay ulaşım.

 

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Destek