Defensor PH15 Mobil Nemlendirici

Defensor PH15 Mobil Nemlendirici

0 out of 5

Saatte 1.7 litre çıktı kapasitesiyle ve ayrılabilir tekerlekli 20 litre su tankıyla 580m³ hacme kadar alanlar için uygundur.

Kategoriler:
  • Açıklama

Açıklama

Defensor PH15 mobil nemlendirici

Defensor PH15 mobil nemlendirici sadece 72W elektrik tüketirken bir odaya 1.7L/h kapasiteye kadar nem sağlayabilir. Ofislerde, nemlendirme odalarında, müzelerde, galerilerde veya 580m³ hacme kadar herhangi bir tek odada kullanım için idealdir.

Sistem bir su deposu içinde dönen bir dairesel evaporatör mata sahiptir. Bir fan ünitenin yanındaki ızgaralardan ve nemli evaporatör mat üzerinden kuru havayı çeker. Hava; optimum şekilde havalandırıldıktan sonra ünitenin üstündeki havalandırmalardan bırakılmadan önce nemi emer.

Defensor PH15 atmosferden kirleticileri gideren bir nemlendirici veya hava temizleyici olarak çalışır ve yaz veya kış kullanımı için farklı filtre matlarıyla mevcuttur.

Bir 20L su tankı ana üniteden kolayca ayrılabilir ve küçük tekerlere sahiptir ki böylece taşımak yerine en yakın doldurma yerine tekerler üzerinde güvenle taşınabilir. Alternatif olarak basit sürekli çalışma için bir su hattı bağlanabilir. 

Sistemin bir dijital kumanda paneli, dahili nem ölçeri, programlanabilir zamanlayıcısı ve klavye kilitlemesi vardır. Aynı zamanda bir opsiyonel kablosuz nem ölçer büyük bir alan içinde yakın nem kontrolü için de mevcuttur.

Özellikleri ve faydaları

  • Düşük işletme maliyetli düşük enerji tüketen evaporatif nemlendirme
  • Kolay doldurma için küçük tekerlekli sökülebilir su tankları
  • Nem kontrolü ve hava arıtma sağlar
  • Dahili nem ölçer ve zamanlayıcılı dijital kumanda paneli
  • Sürekli çalışma için şebeke suyuna bağlanabilir

 

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Destek