HİDROS SBA

0 out of 5

DDS model nem alıcılar, nemi alınacak odaya montaj edilecek şeilde tasarlanmıştır. Estetik, gösterişsiz ve elegant yapısı ile özel ve kamuya açık alanlarda sofistike bir uyum sağlar.

DDS serisi nem alma üniteleri  46 ile 226 L/gün nem alma kapasitesi sunan 10 modelden meydana gelir. Nem alma ünitesi nem kontrol konusunda tamamen bağımsızdır bu nedenle ünitelerin montajı çok basittir.

  • Açıklama

Açıklama

HBA
Endüstriyel nem gidericiler
49 – 190 l / 24 saat arasında kapasite

HBA nem alma cihazları serisi, özellikle nem seviyesinin kontrol edilmesi veya su buharı yoğuşmasının önlenmesi gereken endüstriyel veya ticari amaçlar için tasarlanmış yüksek performanslı ünitelerdir. Bu birimler özellikle arşivler, ütü odaları, kitapçılar, peynir fabrikaları, yeraltı odaları, kilerler ve yüksek nem seviyesinin bulunduğu endüstriyel alanlar için endikedir. Bu seri, 50 ila 200 l / 24 saat kapasite aralığını kapsayan 5 modelden oluşmaktadır. HBA üniteleri kolay bakım ve servis için tasarlanmıştır; her parça kolayca erişilebilir ve gerektiğinde kolayca değiştirilebilir, böylece servis ve bakım maliyetleri düşürülür.
HBA üniteleri kolay bakım ve servis için tasarlanmıştır; her parça kolayca erişilebilir ve gerektiğinde kolayca değiştirilebilir, böylece servis ve bakım maliyetleri düşürülür.
Üniteler, ağır çalışma koşullarında evaporatörün buzunu çözmek için kullanılan sıcak enjeksiyon için ayarlanmış bir solenoid valf ile tedarik edilir.

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Destek