• Açıklama

Açıklama

TEKNİK ÖZELLİKLER
HIWARM, toplam yoğuşma ısı geri kazanımlı çok işlevli bir split ısı pompasıdır. Dış hava ile ısı alışverişi yapılarak, ortamın iklimlendirilmesine ve ısıtma elemanları kullanılmadan hijyenik amaçlarla sıcak su üretilmesine izin verilir. Yaz mevsiminde soğutma işlemi sırasında aynı zamanda sıcak su ve soğutulmuş su üretilmesine izin verir.

HIWARM’in başlıca özellikleri:

İç ünitede monte edilen kompresör, hem dış mekan gürültü emisyonlarını azaltmak hem de basit köşeli parantezler ile zeminin üzerine yerleştirilebilen hafif bir dış ünitenin oluşturulmasına olanak tanımaktadır.

– Isı eşanjörünün ve fanların bulunduğu uzaktan dağıtma ünitesi. Dış mekan kurulumu için bir versiyonda ve iç mekan kurulumu için bir kanal versiyonunda mevcuttur

HiWarm’ın ana yapıcı özellikleri şunlardır:

– Çift su devresi.

– Soğutma devresi tarafındaki ve su tarafındaki geri dönüşlü klima devresi ve gerilimsiz kontak ile min / max arasında veya 0-10V veya 4-20mA sinyali ile min / max arasında ayar noktası ayarlı.

– Toplam kurtarma ile (eş zamanlı soğutma durumunda) veya herhangi bir durumda öncelikli olarak geri kazanım ile birlikte DHW devresi. Bu devre ayrıdır ve piyasadaki diğer benzer ürünlerden farklı olarak, enerji verimliliğini azaltan, her şeyden önce yaz aylarında, depolama için uzun ısıtma / soğutma fazları gerektirmez.

– BLDC fırçasız kaydırma veya ikiz döner kompresörler

– AISI 316 Sert lehim kaynaklı plakalar ile yüksek verimli eşanjörler

– Son derece verimli fanlar

– Gaz vanası: EEV (elektronik olarak kontrol edilen elektrikli termik genleşme valfi), düşük basınç düşüşleri altında termodinamik döngü oluşturma olasılığından yararlanmak için COP açısından net faydalar sağlar.

– Sistem tarafındaki ve DHW tarafındaki pompaların entegre kontrolü: Her iki pompa da sürekli mıknatıslı elektrikli senkron motorla modüle edilir ve donatılmıştır.

– Kısmi yük koşulları altında gereksinimlere uygun bir şekilde yanıt vermeyi mümkün kılan gelişmiş elektronik kontrol. Bu kritik bileşenler, en uygun parça yükleme işlemini, giderek daha fazla dikkate alınan bir şey ve termal mühendislerin teknik tercihlerinde ayrımcı bir unsur sağlar.

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Destek