JetSpray basınçlı hava ve su sprey nemlendiricisi

JetSpray basınçlı hava ve su sprey nemlendiricisi

0 out of 5

Ters Osmoz suyuna ihtiyaç duymadan sağlam çalışma. Basınçlı hava damlalaşma riski olmadan çok hızlı buharlaşmayı sağlar.

  • Açıklama

Açıklama

JetSpray basınçlı hava ve su sprey nemlendiricisi

JetSpray, basınçlı hava ve suyun kombinasyonunu kullanarak bir odanın atmosferine doğrudan hassas nem kontrolü sağlar. Stratejik olarak yerleştirilmiş bir dizi nozul alan içinde tutarlı nem sağlar.

Basınçlı havanın kullanımı, ıslanma ve damlama riski olmadan ve yüksek oranda yönlendirilmiş sprey aerosoller ile çok hızlı nem buharlaşması sağlar.

JetSpray, 60L/h ve 600L/h kapasitede modelleri mevcuttur. 600L/h modeli, on/off (açma/kapama) kontrol veya çok hassas %+/-2 Bağıl Nem ile nem kontrolü için tam modülasyonlu %0-100 çıktı ile mevcuttur.

Kendi kendini temizleyen nozullar, nemlendiricinin bir deminarilize besleme ihtiyacı olmadan herhangi bir içilebilir su kalitesiyle çalışmasını sağlar. Fansız tasarımı, en az bakımla kirli, tozlu endüstriyel ortamlarda sağlam çalışabilmesini sağlar.

JetSpray nozul tıkanmaları önleyen bir kendi kendini temizleme mekanizmasını içerir. Spreyin her duruşunda bir pim nozul orifisi içinden itilir ve çalışma sırasında su basıncı ile geri itilir.

Kurulum kolaydır ve özel aletler gerektirmeden herhangi bir kalifiye HVAC yüklenicisi tarafından gerçekleştirilebilir. Standart su teçhizatı bağlantıları içerir ve paslanmaz çelik, bakır veya plastik boru tesisatı ile beslenebilir.

Özellikleri ve faydaları

  • Sağlam, kendi kendini temizleyen çalışma endüstriyel kullanım için idealdir
  • Bir alan içinde hassas ve devamlı nem sağlar
  • Çok düşük enerji kullanımı ve işletme maliyetleri
  • Şebeke, yumuşatılmış veya deminarilze su ile çalışabilir
  • Montajı ve çalıştırması kolaydır
  • Kapalı kontrol için %0-100 modülasyon
Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Destek