Kumaş Hava Kanalları

                 KONSEPT OLUŞTURMA

  • KUMAŞ KANAL VE DİFÜZÖRLERLE TİCARİ VE ENDÜSTRİYEL ALANLARDA ŞARTLANDIRILMIŞ VEYA ŞARTLANDIRILMAMIŞ HAVA DAĞITIMI İÇİN ÇÖZÜM ÜRETEMEYECEĞİ BİR PROJE NERDEYSE YOK! BİZ DE SİZİ ALIŞTIĞINIZ YOLLARDAN SAPTIYOR, YENİ KEŞİFLERE TAŞIYORUZ. HEMEN HAYALLERİNİZİ BİZE TANIMLAYIN, BİZ DE SİZE ÖZEL KONSEPTİMİZİ YARATALIM!

  PROJE TASARIMI

  KUMAŞ KANAL VE DİFÜZÖRLERLE BİR SİSTEMİN KONSEPT AŞAMASINDAN TEKNİK DETAYLARLA ÇÖZÜMLENMESİ HASSAS VE DETAYLI BİR ÇALIŞMA GEREKTİRİYOR. KANAL İÇİ HAVA HIZLARI DİKKATE ALINARAK KANALLAR DOĞRU BOYUTLANDIRILMALI, HİJYEN VE YANGIN DİRENCİ TALEPLERİ, ISITMA, SOĞUTMA VEYA ÖZEL UYGULAMALARA GÖRE KUMAŞ TİPLERİ BELİRLENMELİ, İÇ MEKAN ÖZELLİKLERİNE EN UYGUN MONTAJ SİSTEMİ SEÇİLMELİ, HAVA DAĞITIMININ HEM HAVA HIZI OLARAK, HEM HAVA SICAKLIĞI OLARAK İÇ MEKANA İSTEKLERE UYGUN DAĞITIMI İÇİN UYGUN SİSTEM HESAPLANMALI VE SİMÜLE EDİLMELİ, SES KRİTERLERİ GÖZ ÖNÜNE ALINARAK SES SEVİYELERİ KONTROL EDİLMELİ, SİSTEM ÇİZİMLERİ PROJEYE İŞLENMELİ VE EKSİKSİZ OLUŞTURULAN SİSTEM HATASIZ BÜTÇELENDİRİLMELİDİR.

  ANCAK 23 YILLIK TECRÜBEMİZ İLE GELİŞTİRDİĞİMİZ VE SÜREKLİ YENİLEMEYE DEVAM ETTİĞİMİZ AİRTAİLOR PROGRAMIMIZ SAYESİNDE BİZ HER ZAMAN SİZE EN DETAYLI ÇALIŞMAYI 24 SAAT İÇERİSİNDE HAZIRLIYORUZ

 • ÜRETİM VE  TESLİMATONAYLANAN PROJELERİNİZİN EKSİKSİZ VE HIZLI BİR ŞEKİLDE ÜRETİLMESİ İÇİN ÇEKYA FABRİKAMIZA YÖNLENDİRİYOR, SİZE ONAY AŞAMASINDA BELİRTTİĞİMİZ TESLİM TARİHLERİNİ HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ AKSATMAMAK İÇİN EN SÜRATLİ TAŞIMA YÖNTEMLERİNİ KULLANIYORUZ. ÜRÜNLERİNİZİ TÜRKİYE İÇERİSİNDE TALEP ETTİĞİNİZ HER ADRESE TESLİM EDİYORUZ.UYGULAMA DESTEĞİ

  MÜKEMMEL TASARLANAN BİR SİSTEM, EĞER DOĞRU BİR UYGULAMA İLE MONTE EDİLMEZSE, İSTENMEYEN SONUÇLAR DOĞURABİLİR. BU FARKINDALIK İLE BİZ, TESLİM ETTİĞİMİZ TÜM SİSTEMLERİN MONTAJINI YAPACAK EKİPLERE DETAYLI GÖRSEL VE ANİMASYON DESTEKLİ MONTAJ EĞİTİM DESTEĞİ SAĞLIYOR, GURURLA ÜRETTİĞİMİZ ÜRÜNLERİN KUSURSUZ ÇALIŞTIĞINI GÖRMEK İSTİYORUZ.

  MONTAJ EKİBİ OLMAYAN MÜŞTERİLERİMİZE, KENDİ BÜNYEMİZDE VERDİĞİMİZ EĞİTİMLERLE YETKİLENDİRDİĞİMİZ MONTAJ/SERVİS EKİPLERİ İLE DESTEK SAĞLIYORUZ.

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Destek