Dış Ünitesiz Klimalar

Dış ünitesiz klima UNICO. Basit montaj ve bina mimarisinde görüntü kirliliği yaratmayan uygulama.

 • 0 out of 5

  Unico

  UNICO dış ünitesiz klimalar, inverter veya on/off kompresörlü, sadece soğutma veya ısıtma soğutma versiyonları ile iki farklı kapasitede maksimum gücü sunar. A sınıfı enerji verimliliğindeki dış ünitesiz klima çift filtreleme sistemine sahiptir. Elektrostatik filtre ile duman, toz, polen, evcil hayvan tüyü gibi alerjik reaksyonlara sebep olabilecek küçük partiküller elenirken, aktif karbon filtre ile kötü kokular ve zararlı gazlar ortadan kaldırılır.

 • 0 out of 5

  Unico R

  UNICO R dış ünitesiz klimalar, on/off kompresörlü, ısıtma ve soğutma versiyonu ile iki farklı kapasitede tüm yıl çalışma sağlar. Elektrikli ısıtıcı ile desteklenen UNICO R, bu sayede ısıtma fonksiyonunu düşük dış ortam sıcaklıklarında da sağlar. A sınıfı enerji verimliliğindeki dış ünitesiz klima çift filtreleme sistemine sahiptir. Elektrostatik filtre ile duman, toz, polen, evcil hayvan tüyü gibi alerjik reaksyonlara sebep olabilecek küçük partiküller elenirken, aktif karbon filtre ile kötü kokular ve zararlı gazlar ortadan kaldırılır.

 • 0 out of 5

  Unico Air

  UNICO Air dış ünitesiz klimalar, inverter veya on/off kompresörlü, sadece soğutma veya ısıtma soğutma versiyonlarını 16 cm derinlikte kasasında sunarak ile dış ünitesiz klimalar arasında en incesi olanıdır. A sınıfı enerji verimliliğindeki dış ünitesiz klima bu sınıftaki diğer klimalara göre çok daha sessizdir.

 • 0 out of 5

  Unico Air Recessed

  UNICO Air Recessed ankastre dış ünitesiz klimalar, inverter veya on/off kompresörlü, sadece soğutma veya ısıtma/soğutma versiyonlarını 16 cm derinlikte kasasında sunarak ile dış ünitesiz klimalar arasında en incesi olanıdır. A sınıfı enerji verimliliğindeki dış ünitesiz klima bu sınıftaki diğer klimalara göre çok daha sessizdir.

 • 0 out of 5

  Unico Twin

  UICO TWIN, bir soğutma devresi ile bir araya gelen UNICO TWIN MASTER ünitesi ve UNICO TWIN WALL ünitesinden merydana gelir ve dış ünitesiz olarak 2 farklı odayı iklimlendirebilir.
  Unico Twin Master,  bir kompresör içerir ve standart bir Unico mantığı ile çift delikli montajı yapılır.
  Unico Twin Wall, bir eşanjör ve çok sessiz bir tanjansiyel fandan meydana gelir ve ikinci odanın şartlandırmasını gerçekleştirir.
  İki ünite bağımsızdır, tek başlarına ısıtma veya soğutmada çalışabilirler. Aynı anda çalışmayı seçerlerse, mevcut güç iki ünite arasında dağıtılır.
  İki ünite arasında borulama mesafesi maksimum 10 metreyi, cihazlar arası yükseklik farkı 5 metreyi aşmamalıdır.

 • 0 out of 5

  Unico Easy

  UNICO EASY ayaklı, yer tipi, sadece soğutma veya ısıtma/soğutma seçenekli dış ünitesiz klimadır. Endüstriyel tasarımın en güzel örneklerinden biri olan bu ünite, esnek ve çok yönlüdür. Cihaz talep edilirse duvara monte edilerek de kullanılabilir. Tüm montaj odanın içinden tamamlanabilir.

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Destek