Ankastre Nem Alıcılar

Radyant soğutma sistemi ile şartlandırılan veya fazla neme maruz kalan alanlarda, evsel kullanım için tasarlanmış ankastre nem alıcılar.

 • 0 out of 5

  RSO/RSE Asma Tavan Ankastre Nem Alıcılar

  Asma tavanlar içine monte edilen RSO / RSE serisi su soğutmalı nem alıcılar evsel ve ticari alanlarda yüksek nem yükü sebebi ile 24 saat çalışma gerektiren alanlar için tasarlanmıştır. Bu üniteler özellikle tavan, yer veya duvarlardan radyant soğutma sistemi kullanan binalardaki talepler göz önüne alarak yaratılmıştır. HiDew nem alma üniteleri RS 485 haberleşme kartı ile takip edilebilir, yönetilebilir.

 • 0 out of 5

  RSE Dik Tip Ankastre Nem Alıcı

  Duvar içine dik tip ankastre monte edilen RSO / RSE serisi su soğutmalı nem alıcılar evsel ve ticari alanlarda yüksek nem yükü sebebi ile 24 saat çalışma gerektiren alanlar için tasarlanmıştır. Bu üniteler özellikle tavan, yer veya duvarlardan radyant soğutma sistemi kullanan binalardaki talepler göz önüne alarak yaratılmıştır. HiDew nem alma üniteleri RS 485 haberleşme kartı ile takip edilebilir, yönetilebilir.

 • 0 out of 5

  RER Isı Geri Kazanımlı Asma Tavan Ankastre Nem Alıcı

  RER serisi nem alıcılar radyant soğutmalı binalarda yüksek verimli ısı geri kazanımlı taze hava da sağlar. RER nem alıcılar, nem alır, soğutur, ısıtır ve havalandırır. Havalandırma yaparken enerji geri kazanımı sağlar. Fırçasız EC fanlar ile talep edilen her debide en düşük elektrik sarfiyatı sağlanır. Yüksek kalitede soğutucu devre, hidronik devre ve elektronik devre komponentleri ile RER üniteler verim, dayanıklılık ve ses seviyesi olarak sınıfının en üst noktasındadır. Ters akışlı ısı geri kazanım sistemi ile {5c05104d25a160a302994fd264e5232becf58ecaaca586c74d1b9579d3a17979}90’ı aşan verimler elde edilir. Havalandırma kontrolü otomatik veya manuel olarak kontrol edilebilir. Nem alıcı sensörleri ile takip ettiği ortam sıcaklığını ve nemini talep edilen seviyede tutar. RER nem alıcılar ayrıca ev otomasyon sistemi ile RS485 üzerinden iletişim kuruyor ve yönetilebiliyor.

   

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Destek