PEGO Buharlı Nemlendiriciler

Uzun ömürlü paslanmaz çelik kasalı, dahili kontrol sistemi, değişebilir tank ve elektrotları ile buharlı nemlendirme üniteleri.

 • 0 out of 5

  ES Mini Buharlı Nemlendirici

  ES Mini serisi buharlı nemlendiriciler, her ortamda buhar üretimi için en gelişmiş, kompakt ve esnek çözüm. Entegre elektronik kontroller ile nemlendirici kullanıcı talebine göre optimize ediliyor. Paslanmaz çelik ön açılabilir ön panel ve yerinden basitçe sökülen silindir hızlı ve kolay bakım sağlar. Aksesuarları ile birlikte tüm montaj taleplerine uyum sağlar.

 • 0 out of 5

  ES Buharlı Nemlendirici

  ES serisi buharlı nemlendiriciler, her ortamda buhar üretimi için en gelişmiş ve esnek çözüm. Entegre elektronik kontroller ile nemlendirici kullanıcı talebine göre optimize ediliyor. Paslanmaz çelik ön açılabilir ön panel ve yerinden basitçe sökülen silindir hızlı ve kolay bakım sağlar. Aksesuarları ile birlikte tüm montaj taleplerine uyum sağlar.

 • 0 out of 5

  ES 100 Buharlı Nemlendirici

  ES 100 serisi buharlı nemlendiriciler, her ortamda buhar üretimi için en gelişmiş, yüksek kapasiteli ve esnek çözüm. Entegre elektronik kontroller ile nemlendirici kullanıcı talebine göre optimize ediliyor. Paslanmaz çelik ön açılabilir ön panel ve yerinden basitçe sökülen silindir hızlı ve kolay bakım sağlar. Aksesuarları ile birlikte tüm montaj taleplerine uyum sağlar.

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Destek