Modüler Klima Santralleri

Tüm taleplere çözüm üretmek amacı ile malzemeden üretim şekline, kontrol ekipmanlarından özel fonskiyonlarına kadar esnek seçenekler sunan modüler tip klima santralleri.

  • 0 out of 5

    eQ Master Modüler Klima Santrali

    eQ Master modüler klima santrali serisidir. eQ Master serisi  CentriFlow 3D fan, PM motorlar, SEMCO sorption rotor, Econet akıllı run around coil ısı geri kazanım sistemi, entegre ısı pompası ve dahili kontroller gibi bir çok enerji verimli ekipman seçeneğine sahiptir. Seri, geri kazanım sistemleri, fanlar, filtreler ve diğer ekipmanlar konusunda, hijyenik ve ergonomik bir kasanın içerisinde bir çok uygulamaların ihtiyaçlarına çözüm üretecek seçenekler sunar. eQ Master, 21 farklı boyutta, 0.2 m3/saniye ile 12 m3/saniye arasında debilerde üretilir.

  • 0 out of 5

    eQ L Modüler Klima Santrali

    eQL yüksek hava debileri için tasarlanmış, esnek, modüler klima santralidir. eQ L, PM motolar, SEMCO nem verimli rotor ve Econet gibi enerji tasarrufu sağlayan komponentlerden meydana gelir. Bir çok ısı geri kazanım sistmi, filtre, fan ve diğer ekipman seçenekleri, güçlü ve yüksek derecede dayanıklı bir kasanın içerisinde bir araya gelir.  eQL, kendi servis koridorunu bulunduran bir dış ortam ünitesi olarak temin edilebilir. 8 m3/saniye ile 30 m3/saniye aralıklarında toplam 8 farklı boyda üretilir.

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Destek