Havuz Nem Alma Santralleri

Kamuya açık kapalı havuzlarda nem alma ihtiyacının yanında yüksek verimli ısı geri kazanımı ile taze hava ihtiyacını da karşılayan nem alma santralleri.

 • 0 out of 5

  SPR -Havuz Nem Alma Santrali

  The SPR havuz nem alma santralleri sadece nem almaya değil, ortamın havasını ısı kaybını en aza indirerek yenilemeye de ihtiyaç duyan mekanlar için ideal bir ünite. Isı geri kazanımı sayesinde %80 verim garantisi. SPR üniteleri verim, dayanıklılık ve ses seviyesi olarak bir adım öne çıkıyor. SPR ünitelerinde sadece EC radyal fanlar kullanılıyor. Dahili yazılım ile hava debisi otomatik ayarlanıyor. Sistem hava debisi değerlerini ayarlar, ölçer ve kontrol eder, bu sayede sistemdeki basınç kaybı ne olursa olsun doğru debiyi sağlar. Ünitenin montaj ve devreye alması çok kolay ve hızlı hale gelir, size zaman ve para kazandırır!

   

 • 0 out of 5

  STR -Havuz Nem Alma Santrali (Kopya)

  The STR havuz nem alma santralleri sadece nem almaya değil, ortamın havasını ısı kaybını  en aza indirerek yenilemeye de ihtiyaç duyan mekanlar için ideal bir ünitedir. Dış Ünite bağlanarak Soğutma ihtiyacınıda karşılamaktadır. Isı geri kazanımı sayesinde %80 verim garantisi. STR üniteleri verim, dayanıklılık ve ses seviyesi olarak bir adım öne çıkıyor. SPtR ünitelerinde sadece EC radyal fanlar kullanılıyor. Dahili yazılım ile hava debisi otomatik ayarlanıyor. Sistem hava debisi değerlerini ayarlar, ölçer ve kontrol eder, bu sayede sistemdeki basınç kaybı ne olursa olsun doğru debiyi sağlar. Ünitenin montaj ve devreye alması çok kolay ve hızlı hale gelir, size zaman ve para kazandırır!

   

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Destek