Condair DL hibrit sprey ve evaporatif nemlendirici

Condair DL hibrit sprey ve evaporatif nemlendirici

0 out of 5

Condair ME bir hava işleme ünitesine veya hava kanalına düşük enerji tüketen nem kontrolü ve evaporatif soğutma sağlar. İnovatif ve patentli özellikleri onu dünyanın önde gelen ve tartışmasız evaporatif nemlendiricisi yapmaktadır.

  • Açıklama

Açıklama

Condair DL hibrit sprey ve evaporatif nemlendirici

Condair DL hibrit nemlendirici verimli ve hijyenik hava kanalı içi adiyabatik nemlendirme sağlamak için sprey ve evaporatif teknolojilerini bir araya getiriyor.

Düşük basınçlı nozulların oluşturduğu bir ızgara bir patentli seramik damlamalı evaporatör üzerinden hava akımına çok ince sprey brakır. Hava tarafından hemen absorbe edilmeyen nem seramik evaporatörün üstüne çökelir. Hava seramik kasetlerin içinde akarken kalan su çok verimli su kullanımı ve damlamasız nemlendirme için hava tarafından emilir.

Condair DL düşük basınçlı spreyler kullandığı için sistem yüksek basınçlı nemlendiricilerle karşılaştırıldığında çok az enerji kullanır. Su arıtma sistemi nozullardan bırakılması için gereken basınçta su besler, bu da herhangi bir ilave takviye pompanın gerekmemesi demektir.

Her bir ayrı sprey AHU ve seramik evaporatör boyunca nemi düzgün yaymak için 15° dereceye kadar eğimlere ayarlanabilir. Düzgün dağılım optimum evaporasyon ve nem kontrole neden olur.

Nemlendiricinin hijyenik çalışması; mineral içermeyen ters ozmos su kullanımı, su besleme hatlarının düzenli yıkanması, patentli Hygiene Plus gümüş iyonizasyon konsepti, opsiyonel H2O2 dezenfeksiyon ve su hatlarını kurutan basınçlı hava ile sağlanır.

 

Özellikleri ve faydaları

  • Enerji tasarrufu için verimli düşük basınçlı sistem
  • Patentli seramik evaporatör evaporasyonu maksimize eder ve aerosolsüz nemlendirme sağlar
  • Ters Ozmos, Gümüş iyon, yıkama döngüleri ve su hattını kurutan basınçlı hava ile çok hijyenik çalışma
  • Tam modülasyonlu kontrol tarafından takip edilen 15 kademeli çıktıyla hassas nem kontrolü

1 – Condair RSF Hassas Filtre

2 – Condair RT boru ayırıcı

3 – Condair Soft su yumuşatıcısı

4 – Condair AT ters ozmos filtresi

5 – Condair DL kontrol paneli

6 – HygienePlus® gümüş iyonizasyon

7 – Atomizörleştirici nozul ızgarası

8 – Seramik evaporatör ünitesi

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Destek