Condair HP yüksek basınçlı hava kanalı içi nemlendirici

Condair HP yüksek basınçlı hava kanalı içi nemlendirici

0 out of 5

Condair ME bir hava işleme ünitesine veya hava kanalına düşük enerji tüketen nem kontrolü ve evaporatif soğutma sağlar. İnovatif ve patentli özellikleri onu dünyanın önde gelen ve tartışmasız evaporatif nemlendiricisi yapmaktadır.

  • Açıklama

Açıklama

Condair HP yüksek basınçlı hava kanalı içi nemlendirici

Condair HP, bir hava işleme ünitesine (AHU) veya hava kanalına adiyabatik nemlendirme ve soğutma sağlar. Hava akışı boyunca monte edilmiş bir nozul dizisi yüksek basınç altında suyu atomize ederek hızla emilen bir ince sis oluşturur. Aşağı akış damlama seperatörü buharlaşmayan nemi havadan alarak damlamasız bir nemlendirme sağlar.

Nozul hatları bir yüksek basınçlı pompa istasyonuna ve su arıtma sistemine bağlanır. Mineraller, 60-70 bar arasında nozullara verilmeden önce besleme suyundan alınır. Tek bir pompa istasyonu 1.300kg/h neme kadar birden fazla AHU’daki nozul hatlarını besleme kapasitesine sahiptir. Sistemin yüksek nemlendirme kapasitesi vardır ve sadece 2.2 kW elektrik tüketerek 884kW adiyabatik soğutma sağlar.

Nozullar ve bunların manifoltları yüksek kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Yağsız çalışan yüksek basınçlı pompa da paslanmaz çelik konstrüksiyona sahiptir ve 8.000 çalışma saati garantilidir.

Hijyen, UV sterilizasyon ve düzenli yıkama döngüleri ile sağlanır ki böylece su sistemi bozacak şekilde sistemde kalmaz.

Özellikleri ve faydaları

  • Az enerji tüketen, yüksek kapasiteli nemlendirme ve soğutma
  • Tek bir istasyondan birden fazla AHU’yu besleyebilir
  • Nemlendirme ve evaporatif soğutma
  • Yüksek kalite paslanmaz çelik yapı
  • Montajı kolaydır ve servis gereksinimi azdır.

 

 

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Destek