Condair EC Elektrotlu Buharlı Nemlendirici

Condair EC Elektrotlu Buharlı Nemlendirici

0 out of 5

Güvenilir çalışma ve kaliteli konstrüksiyonlu ekonomik, yine de güvenilir elektrikli buharlı nemlendirici.

  • Açıklama

Açıklama

Kullanım alanları

Endüstri tesisleri, ofisler, kamu alanları, çağrı merkezleri, oteller, müzeler, kütüphaneler, teknolojik ve medikal tesisler, tütün endüstrisi, gıda endüstrisi, ahşap endüstrisi, kağıt üretim tesisleri, matbaalar ve buhar odaları için buharlı nemlendirici.

Özellikleri ve faydaları

  • Ekonomik ve yine de güvenilebilir buharlı nemlendirici
  • Kurulumu, kullanımı ve bakımı basit ve kolaydır
  • Nemlendirici İsviçre’de tasarlanmış ve kaliteli konstrüksiyonla Almanya’da imal edilmiştir
  • Su arıtma ihtiyacı olmadan şebeke suyu ile çalışır
  • CE ve VDE standartlarına uygundur

Condair elektrot boylerli buharlı nemlendirici

Bu basit ve güvenilir çalışmayla nemlendirme için hijyenik buhar sağlayan uygun maliyetli bir elektrot boylerli buharlı nemlendiricidir.

Kurulumu kolaydır ve üste monte edilen veya uzağa monte edilen fan ünitesiyle bir hava kanalına veya doğrudan odaya buhar verebilir.

Bakımı en az sürede yapmak ve üniteyi en kısa zamanda çalışmaya döndürmek için değiştirilebilir buhar silindirlerle bakımın yapılmasını hızlı ve kolaydır. Aynı zamanda temizlenebilir buhar silindirleri de mevcuttur.

Nemlendirici İsviçre’de tasarlanmış ve kaliteli konstrüksiyonla Almanya’da imal edilmiştir ve zor aşınır çinko kaplı çelik gövde içerir.

Buhar çıktısına göre su tüketimini uyarlayan bir otomatik uyarlama su kontrol sistemini ve su kaybını minimize eden bir tahliye valfini içerir. CE ve VDE standartlarına uygundur ve standart şebeke suyuyla çalışabilir ve on/off (açık/kapalı) kontrole sahiptir.

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Destek