Condair GS Gazla Isıtılan Buharlı Nemlendirici

Condair GS Gazla Isıtılan Buharlı Nemlendirici

0 out of 5

Elektrik yerine gaz kullanmanın ekonomisi nedeniyle düşüş işletme maliyetli yüksek kapasiteli buharlı nemlendirme.

  • Açıklama

Açıklama

Kullanım alanları

Endüstri tesisleri, ofisler, kamu alanları, çağrı merkezleri, oteller, müzeler, kütüphaneler, teknolojik ve medikal tesisler, tütün endüstrisi, gıda endüstrisi, ahşap endüstrisi, kağıt üretim tesisleri, matbaalar ve buhar odaları için buharlı nemlendirici.

Özellikleri ve faydaları

  • Elektrikli buhar üretiminden %60 daha az enerji masrafı
  • Büyük miktarda buhar üretimi
  • Ana su şebekesi, Ters Osmoz suyu veya yumuşatılmış su ile kullanılabilir
  • Çok verimli 360° gaz brülörü (%90 verimli)

Condair GS gazla ısıtılan buharlı nemlendirici

Condair GS düşük işletme maliyetleriyle yüksek kapasite buharlı nemlendirme sunar. Gaz kullanımının ekonomik olması, bu nemlendiricinin eşdeğeri bir elektrikli buharlı nemlendiricinin güç tüketiminden yaklaşık %60 daha ucuz çalışmasını sağlar. Bu, özellikle yüksek kapasiteli sistemlerde elektrikli buharlı sistem değiştirildiğinde hızlı yatırım geri ödemesi sağlar.

Bu gazla ısıtılan nemlendirici %90’ı aşkın yüksek ısı verimliliği sağlayan brülörün etrafını çevreleyen 360° alevi içerir. Bu nemlendirme gereksinimlerine daha hızlı yanıt verilmesine, yakın nem kontrolüne ve minimal gaz tüketimine neden olur.

Condair GS, çalışma sırasında kireç tortusunu saçan büyük düz başlı eşanjörleri içerir; böylece bakım gereksinimini azaltır ve verimli ısı transferini korur.

Bu nemlendirici bir BMS’ye bağlanabilir arkadan aydınlatmalı LCD ekranlı kumanda paneli yoluyla çalıştırılabilir. Kendi kendine düzeltme ve hatasız çalışma özelliğine sahip sürekli kendi kendine teşhis fonksiyonuna sahiptir. Ekran üstündeki sorun giderme özelliği, bir mühendisin çağrılmasına gerek duyulmaması için kullanıcıyı düzeltici proses boyunca adım adım kullanıcıya yardım eder.

Kaliteli konstrüksiyon, en son teknoloji güvenlik özellikleri, kullanıcı dostu tasarım ve çok sayıda esnek seçenekler Condair GS’yi gazla ısıtılan nemlendirme için bir numaralı tercih yapmaktadır.

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Destek