Condair EL Elektrot boylerli Buharlı Nemlendirici

Condair EL Elektrot boylerli Buharlı Nemlendirici

0 out of 5

Hava kanalı içi veya odaya güvenilir buharlı nemlendirme sağlar ve kurulumu, kullanımı ve servisi kolaydır.

  • Açıklama

Açıklama

Kullanım alanları

Endüstri tesisleri, ofisler, kamu alanları, çağrı merkezleri, oteller, müzeler, kütüphaneler, teknolojik ve medikal tesisler, tütün endüstrisi, gıda endüstrisi, ahşap endüstrisi, kağıt üretim tesisleri, matbaalar ve buhar odaları için buharlı nemlendirici.

Özellikleri ve faydaları

  • Montajı, kullanımı ve servisi kolay güvenilir buharlı nemlendirici
  • İnovatif su mineral yönetimi sayesinde uzun süre dayanan buhar silindirleri
  • Kolay çalışma ve ayrıntılı raporlama için gelişmiş dokunmatik ekran kumandası
  • Silindir değişimiyle kolay ve hızlı servis işlemi
  • Standart olarak BMS bağlanabilirliği
  • Standart şebeke suyu ile çalışır

Condair EL elektrot boylerli buharlı nemlendirici bir hava işleme ünitesine veya  doğrudan bir odaya güvenilir buharlı nemlendirme sağlar. Montajı, kullanımı ve servisi kolaydır.

Condair EL’nin buharlı silindirler gelişmiş su kalitesi yönetimi sayesinde benzer modellerden üç kat daha uzun süre dayanır. Suyun mineral içeriği hassas bir şekilde izlenir ve kontrol edilir. Yüksek mineral içeriği olan su tahliye edilir ve sadece gerektiği kadar taze su eklenir. Böylece tortu birikmesi en aza indirilir ve sıcak taze su için gerekli enerji miktarı azaltılır.

Servis yapılması gerektiğinde, Condair EL’nin tasarımı, tek kullanımlık buharlı silindirleri tahliye etmeyi, sökmeyi ve değiştirmeyi kolaylaştırarak duruş süresini en aza indirir. Aynı zamanda temizlenebilir silindirler de mevcuttur.

Gelişmiş dokunmatik ekran kumanda paneli ayrıntılı teşhis raporlaması sunarken çalıştırmayı basitleştirir. Bir USB bağlantısı performans verilerinin Excel’e indirilmesini ve nemlendiricinin yazılımının kolayca güncellenmesini mümkün kılar.

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Destek