Condair RS Rezistanslı Buharlı Nemlendirici

Condair RS Rezistanslı Buharlı Nemlendirici

0 out of 5

Kolay servis, hassas nem kontrol ve herhangi bir değiştirilebilir kaynatma silindirlerinin olmaması için inovatif tortu yönetimi

  • Açıklama

Açıklama

Kullanım alanları

Endüstri tesisleri, ofisler, kamu alanları, çağrı merkezleri, oteller, müzeler, kütüphaneler, teknolojik ve medikal tesisler, tütün endüstrisi, gıda endüstrisi, ahşap endüstrisi, kağıt üretim tesisleri, matbaalar ve buhar odaları için buharlı nemlendirici.

Özellikleri ve faydaları

  • Tortunun kolayca uzaklaştırılması için patentli tortu yönetim sistemi
  • Temizlenebilir paslanmaz çelik silindir değiştirilebilir plastik silindir ihtiyacını ortadan kaldırır.
  • Şebeke suyu ile %+/-3 ve Ters Ozmos suyu ile %+/-1 yakın nem kontrol
  • Servis gereksinimlerini önemli ölçüde azaltmak için Ters Ozmos suyu kullanılabilir
  • “Soğuk su havuzu” tortu nedeniyle su girişinin ve tahliyenin tıkanmasını önler

Condair RS rezistanslı buharlı nemlendirici

Bu elektrikli buharlı nemlendirici plastik değiştirilebilir kaynatma silindirlerinin masrafı olmadan hassas nem kontrol sağlar ve patentli tortu yönetim sistemiyle bakımı basitleştirir. Buhar; bir buhar üfleme borusu ile bir hava işleme ünitesine veya üst kısma monte edilmiş veya uzağa monte edilmiş fan ünitesiyle doğrudan bir odaya verilebilir.

Isıtma elementlerini üstünde oluşan tortu normal çalışma sırasında kırılarak ayrılır ve dışarıya yerleştirilmiş tortu toplama tankına düşer. Tortunun uzaklaştırılması, sadece bir düğmenin basılmasıyla tortu toplama tankının tahliyesinden ibarettir. Bu ünitenin soğumasına izin vererek ardından tankı sökerek ve boşaltılarak yapılır.

Condair RS %±3 Bağıl Nem kontrolü sağlamak için şebeke suyu ile veya %±1 Bağıl Nem kontrolü için ise ters ozmos suyu ile çalışabilir. Ters Ozmos suyu ile çalıştığında tortu birikimini hemen hemen tamamen yok edilerek ünitenin bakım gereksinimini önemli ölçüde azaltır.

Dış silindir duvarı ve bir dahili silindir kaplaması arasındaki ikiz duvarları arasına su girişi ve tahliyeyi yerleştirerek sıcaklık, bu alanda tortu oluşumunu önleyecek bir seviyede tutulur. Bu “soğuk su havuzu” servis aralarında daha uzun süreleri sağlamak için giriş ve tahliyenin tortu tarafından tıkanması önlenir.

Gelişmiş dokunmatik ekran kumanda çalışma üzerinde akıllı kontrol ve gelişmiş teşhis için performans, hata ve servis geçmişinin Excel’e indirilmesi dahil çok ayrıntılı raporlama sağlar. BACnet ve Modbus protokolleriyle BMS bağlanabilirliği standarttır.

Call Now ButtonHEMEN ARA
WhatsApp WhatsApp Destek